![](https://arotro-adv.gr/wp-content/uploads/freshizer/6dc0f8ee5745fe304a3a9680b97acae8_LOGO_KAMPARE_LAMIAS_final-695.png)
09
Ιούλ 2014Ca.Ba.Re. Lamias
Posted by admin / in ARoTro News / No comments yet
Η ARoTro Advertising ανέλαβε την διαφημιστική καμπάνια του Συλλόγου Εστιατορίων Ψητοπωλείων Καφετεριών Μπάρ και συναφών Επαγγελμάτων (Ca.Ba.Re Lamias).
Η εταιρεία μας ανέλαβε τον σχεδιασμό του λογοτύπου του συλλόγου, δημιουργία και εκτύπωση διαφημιστικού φυλλαδίου, καθώς και τον σχεδιασμό, ανάπτυξη, φιλοξενία και διαχείριση του www.cabarelamias.gr